Bydlete i bez stavebního povolení!

Mnoho mladých lidí touží mít rodinu a zabydlet se ve svém domě. Nicméně tento cíl je mnohdy velmi drahý a nedosažitelný. Pokud si přejete bydle ve vlastním, ve většině případů vám nezbude nic jiného, než se na řadu let zadlužit v bance. Banka obvykle požaduje velmi vysoké splátky a ještě k tomu ručení nějakou další nemovitostí. Pokud i vy máte tohoto zvráceného systému plné zuby, přinášíme vám typ na variantu levného, ale přitom kvalitního a hezkého bydlení! Nevěříte, že je to možné? Čtěte dál, vyvedeme vás z omylu!

Celoroční mobilní domy jsou hitem posledních let. Jejich obrovskou výhodou je rychlé a snadné dodání. Výrobci domy vyrábí jak sériově, tak na zakázku. Pokud tedy do stavby budete chtít investovat víc finančních prostředků, můžete si celý dům navrhnout dle svých představ.

chata v horách

Celý dům vám dovezou na kamionu přímo až na váš pozemek. Nemusíte se tak starat o žádné problémy během stavby, řešit návaznost prací ani nic podobného. Zkrátka celý dům vám dojede už postavený kamkoliv si budete přát.

Obrovskou výhodou tohoto typu je i to, že k umístění domu na stavební pozemek nepotřebujete ani stavební povolení. Snadno vám tak váš vysněný dům může stát jak na stavební parcele, tak na obyčejném poli – a co si budeme povídat, koupit obyčejnou ornou půdu je podstatně levnější, než investovat do stavebního pozemku. Zkrátka odpadne vám spousta starostí a finančních nákladů.

chata u vody

Všechny tyto domy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a je možné je připojit snadno a rychle jak k elektrickému proudu, tak k vodovodnímu potrubí. Veškeré rozvody jsou zkrátka v ceně domu. Mobilheimy jsou obvykle montovány jako menší domy o rozloze 1+kk, 1+1, 2+kk, nebo 2+1, ale na přáním vám jsou jednotlivé firmy schopny vyrobit i větší dům. Zkrátka záleží jen na vašem vkusu a množství finančních prostředků, které jste ochotni investovat.