Ucpané odpadní roury

Bohužel se to může stát i když jste velmi opatrní a moc dobře víte co splachujete. Bohužel, ne každý to však dělá, a tak může časem dojít k výše popsané situaci.

Sami s tím většinou moc nepohnete, pokud nemáte pružinu, a to pořádnou, ne tu na čištění sifonu v umyvadle. Ovšem většinou je již pozdě. Stav odpadů je takový, jaký je a můžete zkoušet co chcete, nezlepší se. Proto je třeba povolat odborníky na čištění kanalizace.

vyústění kamalizace

Ti jsou na podobné věci naprosto zvyklí a moc dobře vědí, jak se zachovat. Jenže je musí někdo zavolat, kecání se sousedy pod vámi to nevyřeší. Takže je nechte být a chvátejte k telefonu.

Je jasné, že tam číslo na pohotovostní četu nemáte. To nemá asi nikdo, protože se domnívá, že jemu se to stát nemůže. Jenže to je omyl, jak právě poznal.

Doporučím vám IHNED a nyní kliknout na link, tedy odkaz výše, kde uvidíte kontakty na specialisty na slovo vzaté. I když se u vás nic neděje, pečlivě si telefon opište nebo přímo uložte do svého mobilu. Není tak od věci napsat číslo na kartonek a ten pověsit na trubky které k vám vedou vodu, nebo přímo na páku od vodoměru.

Nyní však k situaci. Muži se samozřejmě dostaví v co nejkratším možném časem a budou s sebou mít příslušné nářadí, potažmo techniku. A protože nemohou vědět ani jak hluboko ucpávka je, ani co ji způsobilo, začnou to zkoušet, jak se dá. Ve velkém počtu případů nejde o nějaké velké tragédie, prostě tam lidé spláchli něco, co průměr roury nepojme a je tu problém. Ovšem také může jít o něco složitějšího, například usazený tuk, který dle tvrzení odborníků se tvrdostí vyrovná betonu.

odtoková roura

V každém případě se nachystejte na to, že zásah může být zdlouhavý, a ještě většinou po něm se hledá pomocí kamer, zda nehrozí něco podobného. Je to takové preventivní opatření a všichni jsou za něj vděčni.

Takže skutečně pozor na to, co splachujete.