Trička s vlastním potiskem vyjadřují naši osobnost


Nechat vytisknout nápis, fotku, malbu, graf, schéma, tedy v podstatě jakýkoli grafický podklad, je v současné době technicky proveditelné, a samotná realizace potisku není tak obtížná, jako návrh předlohy. Některé tiskárny vám mohou nabídnout k prodeji již potištěný textil, ale je známo, že největší radost přináší trička s vlastním potiskem. Tiskaři mají o to méně práce, mohou se soustředit na samotný úkon tisku včetně jeho přípravy, a je tedy čistě na vás, jaký námět zvolit.

červené triko a oděv

Volba motivu je to nejobtížnější

Každý malíř, kreslíř a grafik má svůj osobitý styl, a pokaždé, když usedá ke stolu, či k plátnu, má v úmyslu vyjádřit ze sebe své vlastní maximum. To by mělo vyjadřovat především životní styl a sféru zájmů. Když zavítáte do některé galerie, muzea, divadla, či výstavní síně, uvědomíte si, jak pestrý život může být, kolik podob mu lze vtisknout.

Tento pohled však bohužel neodráží svět Internetu, zadáte-li do vyhledávače klíčová slova, související s potiskem triček, co se vám zobrazí na prvním místě? Sex, erotika, auta, alkohol, vulgárnosti, (kretenismus, debilita), destrukce ve všech možných podobách. Kdyby někdo s těmito motivy vyrukoval kupříkladu v 18. století, kdy byly v módě barokní výšivky, byl by považován za psychicky nemocného jedince.

Nechte vyniknout barvy a životní styl

Většina potisku je také realizována jen v základních barvách, což umožňuje technika sítotisku, která je levná, a zaběhnutá. Máme dnes ovšem i jiné možnosti, např. digitální tisk, kdy lze zobrazit na bílé bavlně nádherné fotky.

trička s potiskem

A nemusí jít o obnažené dívky, zkuste vyzdvihnout něco jiného, pozitivního, třeba horská panoramata, říční toky v odlesku slunce, krásu motýlích křídel, exotické rostliny a květy, cválající koně, letícího čápa atp.

Můžete dát o sobě vědět, co vás zajímá, třeba jen naznačit, že vás baví kriket, lukostřelba, horolezectví, že máte doma ovocný sad, že zhotovujete výrobky ze dřeva, že sbíráte krabičky od zápalek, že vás baví letecké modelářství. Všímáte si, jak je nám mediálně předkládán vzor ideálního muže s půllitrem piva, pokud možno s plnovousem, novým vozem pořízeným na leasing a domem na hypotéku? Nenechme si vnutit tyto nesmysly a buďme každý sám sebou.