Ideální nábytek do garsonek

Vybavit velký byt obvykle není tak obrovský problém jako vybavit dobře byt mnohem menší. Je totiž potřeba být daleko praktičtější a používat více rozumu.

Ideální nábytek do garsonek

Velké byty mladé rodiny příliš často neokupují, maximálně tak při návštěvách. Důvod je docela prostý, jsou prostě až příliš drahé. Jsou i místa, kde i maličká garsonka může stát několik milionů, takže se není čemu divit, že se mladí stěhují spíše do menších obydlí než do něčeho velkého, co by museli splácet půl století. Život i v malém bytě může být docela pohodový, jen je potřeba uspořádat si věci tak, aby příliš mnoho nezavázely a pokud už to jinak nejde, je potřeba se některých zbavit.

Oblečení ve skříni

Pokud vám ale ani tato metoda příliš nepomáhá rozšířit obytný prostor vašeho bytu a dali jste pryč už takřka vše, co šlo, je možná čas do toho šlápnout ještě o něco více a začít vyhazovat i nábytek, nejlépe ten s úložným prostorem. Zdá se to jako kontraproduktivní řešení, vždyť věci z něj pak budou stejně muset někde být a budou nakonec zabírat ještě více místa. Nebudou, protože svůj bývalý nábytek vyměníte za nový, daleko praktičtější. Za vestavěné skříně na míru.

Ty jsou velice oblíbené nejen v našich končinách, jelikož skutečně dokáží ušetřit spoustu místa. Obecně zde platí přímá úměra – čím více si jich koupíte, tím více místa ušetříte. Ideální je mít jeden kousek v každém pokoji. Samozřejmě v tomto případě hodně záleží na struktuře bytu a také na tom, kolik místa navíc vůbec potřebujete. Co se týče stěn, kam se nábytek ukládá, tak o ty se příliš starat nemusíte. Výrobce vždy před začátkem musí vaše stěny pořádně prohlédnout a hlavně proměřit, aby zjistil, zdali jsou vůbec vyhovující. Ve valné většině případů vyhovují na sto procent.

Vestavěné skříně v kuchyni

Skříně samotné si pak většinou už můžete navrhnout sami. Nemusíte se obávat toho, že byste museli suplovat práci návrháře. Pouze si v jednoduchém programu určité velikost nábytku, rozložené poliček či typ dveří. Je to docela jednoduché a vy si alespoň díky tomu uděláte alespoň rámcovou představu, jak výsledný produkt bude vypadat.