Proč si pořídit kočárek Riko

Bezpečnost dítěte – představte si, že vozíte své dítě v kočárku, který je sice vzhledově úžasný, ale má vratkou konstrukci, a není stabilní ani v terénu při samotné jízdě. Při sebemenší terénní nerovnosti má tendenci se převracet, naklánět do strany či dopředu, má špatně vyřešené těžiště a jde tedy celkově o nebezpečný stroj. Něco takového byste asi nechtěli, že? Kočárek Riko https://zelenazirafa.cz/cs/188-detske_kocarky_riko patří mezi špičkové výrobky v této kategorii, o čemž svědčí počty prodaných kusů a spokojenost na straně zákazníků.

starý kočárek v trávě

Pohodlí pro vaše miminko i pro vás – jakmile je vyřešena stabilita konstrukce, musí se dbát také o to, aby se uvnitř miminka cítila pohodlně a dostatečně komfortně. Nevhodné kočárky mohou dětem působit traumatické zážitky, které pak způsobují různé psychické bloky a problémy, s nimiž se děti pak potýkají i v pozdějším věku. Kočárky Riko jsou pro děti dostatečně pohodlné a výrobce tuto důležitou vlastnost nezanedbává.

model dětského kočárku

Jednoduchá obsluha – pohodlí a komfort pro miminka velmi úzce souvisí s komfortem pro samotné maminky. Čím snáze bude kočárek ovladatelný, čím jednodušší bude jeho obsluha, rozkládání i skládání, tím větší osobní klid a pohodu to bude znamenat pro maminku dítěte, a to se také odrazí na jejich vzájemném vztahu. Je známo, že nervózní a nespokojená žena své negativní emoce přenáší na dítě, které velmi citlivě vnímá každý drobný diskomfort.

Vzhled – každý výrobek se prodává nejen praktičností a funkčností, ale také svým vzhledem. Je to celkem logické, protože vnímání přirozené krásy je nám vlastní. Co je hezké a líbivé i na pohled, poskytuje pozitivní emoce a přímo ovlivňuje náš život. Nebudete se přece oblékat do pytle od brambor jen proto, že je to docela praktický a levný oděv, a dáte přednost sice funkčnímu oděvu, ale zároveň líbivému, co se týče tvaru, materiálu i barevného provedení.