Při výběru nové dlažby postupujte krok po kroku – Jaký zvolit materiál a design?

Potřebujete nutně vybrat novou dlažbu do interiéru či ven na zahradu a před dům? Co je dobré ještě před nákupem zvážit a je dobré vybírat dle designu?

Při výběru nové dlažby postupujte krok po kroku – Jaký zvolit materiál a design?

Je jedno, zda zrovna vybíráme obklady či jen dlažbu, vždy chceme jediné. Mít doma či venku okolo domu co nejhezčí. Design by ale neměl být tím jediným kritériem, který při výběru budete zohledňovat. Nejdříve se totiž musíte zamyslet nad vhodným materiálem, ten je totiž mnohem důležitější, až budete přesně vědět, jaký chcete materiál, design snadno doladíte.

kamenná dlažba venku

Kámen je prostě nejlepší, proč?

Cokoliv nového, co si pořizujeme, chceme mít kvalitní a také je dobré, když víme, že nám daná věc vydrží opravdu dlouho. Je tohle váš cíl i při výběru dlažby? Pak vsaďte na kámen. Na výběr ale budete mít z různých druhů materiálů, určitě si tak všechno dobře promyslete. Oblíbené dlažby jsou také ty keramické, cihlové, betonové a pak právě ty kamenné. V mnoha případech rozhoduje o výběru cena, což je docela logické, pokud ale máte rozpočet vyšší anebo si opravdu chcete dopřát tu nejlepší kvalitu, design a hlavně co nejdelší životnost, kamenná dlažba bude pro vás nejlepším řešením.

Kamenná dlažba Stoneexpert je využitelná v interiérech ale i venku v exteriérech, hodí se na obložení všech místností, dokonce je vhodná do koupelny stejně jako do kuchyně či do obývacího pokoje na obložení krbu, protože umí odolávat i velmi vysokým teplotám. Kámen je odolný vůči teplu i vodě a vlhku, a pokud například stavíte nový dům a máte vidinu toho, že jej po vás zdědí děti, můžete si být jistí, že s kamennou dlažbou či kamennými obklady bude i interiér domu vypadat i po letech neuvěřitelně dobře. Kámen přečká po generace v nezměněném stavu.

dlažba v koupelně

Moderní vzhled a mnoho možností

U kamene si můžete být jistí nejen kvalitou a pevností, je téměř nezničitelný ale i krásný. Podle zpracování kamene můžete vybírat design a buďte si jistí, že si budete mít z čeho vybírat. Je tedy úplně jedno, v jakém stylu máte laděný celkový interiér. Kámen zapadne kamkoliv.

Těšíte se na svou novou dlažbu? Důležité je také to, abyste se z ní těšili dlouho.