Netřeba se bát zubařů

Zuby jsou pro lidstvo nesmírně důležité. Nejsou jen „nástrojem“, jak rozžvýkat potravu, ale také známkou zdraví a krásy. Není krásnějšího úsměvu, než toho s bílými zdravými zuby jako perličky.

Bohužel ne každý má to štěstí, že by měl zdravé zuby. Na vině je především genetika, správná péče a také pravidelné návštěvy u stomatologa.

krásné zdravé zuby

Stomatolog totiž dokáže odhalit kaz ve velmi raném stadiu, začínající paradontózu a mnoho dalších zubních komplikací, které se dají léčit či vyřešit poměrně snadno, ani nezruinují obsah vaší peněženky.

Důležité je dbát na preventivní prohlídky alespoň jednou ročně a nemusíte se o svůj chrup bát. Možná namítnete, že v dnešní době je stomatologů málo a nové pacienty neberou. Nebo jsou tu soukromé kliniky, které sice mají to nejmodernější vybavení a citlivý přístup ke klientovi, ale zároveň si účtují nemalé peníze.

Máme pro vás řešení, a tím je stomatologie v Praze Clinicplus! Mají tři kliniky a jedna z nich je přímo v Praze, která se nejvíce potýká s kapacitními problémy. Ta sídlí ve Vršovicích na Praze 10, další dvě naleznete v Mělníku a v Horních Počaplech.

Tato klinika spolupracuje se zdravotními pojišťovnami, tudíž výrazně neohrozí vaší výplatu. Další skvělou zprávou je, že mají dvanáctihodinovou otevírací dobu, vždy každý pracovní den od ranních osmi hodin až do osmi do večera, nemusíte se tedy složitě uvolňovat z práce.

Dalším důvodem, proč navštívit tuto kliniku, je bezesporu milý přístup ke každému klientovi a zároveň bezbolestné ošetření zubů – už žádný strach ze zubařů!

zubařské křeslo

Každý si zaslouží kvalitní ošetření profesionálním stomatologem s lidským přístupem a moderním vybavením. Pokud nemáte svého zubaře, se kterým jste spokojení, s touto klinikou neuděláte chybu. Využít můžete pohodlné objednání přes jejich webové stránky třeba i v nočních hodinách.

Dejte svému úsměvu vše, co si zaslouží.