Místo zastrašení se nechte zastřešit.


Bohužel žijeme v nejasné době, kdy opatření týkající se koronaviru nás neustále omezují a v jednom kuse nutí měnit naše plány. Ne jeden člověk se ocitá v situaci, kdy má naplánováno něco velkolepého a v horším případě má zaplaceny zálohy, a na poslední chvíli musí tyto velké akce rušit. S opatřeními uloženými vládou v nouzovém stavu bohužel nic nesvedeme. Avšak s opatřeními, která jsou uložena jako doporučení ano. Máme stále na výběr, zda zariskujeme a naši akci uskutečníme, nebo půjdeme bezpečnější cestou a akci zrušíme. Máme pro vás však typ, jak alespoň někde najít kompromis a vyjít vstříc jak bezpečné cestě, tak jít cestou risku.

Jistě se shodneme na tom, že vnitřní akce jsou stále velkým nebezpečím, a proto by bylo dobré se jim vyvarovat. Jak se ale setkat se svými přáteli, aniž bychom museli setkání uskutečnit online? Odpověď zní: „party stany“. Pronájem party stanů a ceník si můžete prohlédnout a zvážit tak všechny dostupné možnosti. Kde všude party stany využijeme?

Oslavy – máte v plánu větší oslavu? Žádný problém. Musíte si sehnat pouze místo, a zbytek už zastřeší party stan. Díky němu budete moct ochránit oslavence před deštěm a hromobitím, aniž byste museli z venkovního prostoru ven.

festival-3357588_1280

Svatby – Svatby většinou nikdo nechce omezovat jak na menší počet svatebčanů, tak na vnitřní prostor, jímž jsme kapacitně vázáni. Je vás opravdu hodně? Není problém. Objednat si můžete ať už jeden, dva, tři či čtyři party stany a nemusíte se kapacitně omezovat. V chladnějším období si můžete pronajmout hořáky, které se postarají o to, že budete v suchu a teple po celou dobu vaší svatební veselky.

decor-1854075_1280

Dětské akce – s dětmi je to někdy opravdu složitější. Vymezit jim hranice je sice vhodné, nicméně někdy nemožné. S party stanem, ke kterému můžete využít také šikovné oplocení, se vám však nestane, že při dětském dni budou vaše ratolesti pobíhat na dešti, nebo zkrátka tam, kde by neměly.