Budoucnost najdeme sami v sobě

Hodili jste všechno už do kytek a nemáte sílu věnovat čas hledáním levných letenek a levného ubytování, abyste vyrazili na dovolenou, která by se alespoň trochu podobala tomu, co jste si vysnili? Také jste slyšeli, že předcovidová doba, kdy se létalo, kam jsme jenom chtěli, je nenávratně pryč? Snad ani ne kvůli opatřením, kterými by se chtělo zamezit šíření teto nedávno objevené nemoci, ale kvůli tomu, ze letiště musela propustit své dlouholeté zaměstnance, jelikož proste plny počet neuživili, vzhledem k tomu, že došlo k zamrazeni letové prostoru. A nyní by lidé chtěli létat, ale lety se začínají rušit a bude se radikálně zdražovat.

fialová svíčka

Sen neztrácejte, jen odložte

Pokud jste se v letošním roce chystali na dovolenou někam do teplých krajin, konkrétně máte vysněnou Provence a nechcete si zájezd kazit tím, že byste jeli v těchto horkých letních dnech autobusem přes celou noc, máte už svá léta a rádi nebudete šetřit na pohodlí, takže jste se hodlali dopravit do Francie letadlem, nyní začínáte přemýšlet, že to vzdáte, že ano?

svíčka fialová

Vidíte v televizi ty naštvané obličeje lidí, kteří měli stejný sen jako vy, ale letecké společnosti prostě nemají zaměstnance, takže upouštějí od některých letů, tím pádem se pak letenky zdražují a zdražují. Víte co? Prostě si letos zajeďte někam k českému nebo moravskému rybníku nebo se jeďte schladit do hor, ať si neděláte plané naděje a prostě vyrazíte třeba hned na začátku příštího jara a budete více v klidu. No a k atmosféře, kterou jste chtěli zažít ve slunné Francii si na chatě nebo třeba i doma můžete zapálit něco voňavého a příjemného jako je levandulová svíčka, která vám sice ten sen připomene, ale budete se mít na co těšit. A svíčku levanduli si příští rok přivezete rovnou z její kolébky, z fialové francouzské úžasné Provence.