Nejkrásnější lustr do bytu


Při zařizování vašeho interiéru hraje výběr osvětlení důležitou roli. Ovlivňuje, jaká bude atmosféra a zároveň to bývá dominanta místnosti. S výběrem lustru si vybíráme také intenzitu a barevnost spektra světla. Lustrů máme mnoho druhů a můžeme je rozdělit dle mnoha aspektů. Existují malé nenápadné, které nemají esteticky významnou roli. Opakem mohou být osvětlení, které jsou extravagantní a spíše designově významné nežli praktické. Lze ale koupit ideální kompromis, který dokonale doplní Váš interiér a poslouží jako krásný doplněk místnosti. Zároveň však bude praktický pomocník a posvítí vám na vše potřebné. Nejčastěji se setkáváme s lustry, které jsou zavěšené na lanku či na tyči. Existují však i tzv. stropní světla, které jsou přímo přidělané ke stropu, a tedy není vidět žádný závěs.

Lustry na lanku

Jestliže hledáte stylové lustry na lanku Light4home z kvalitních materiálů doporučuji stránku Light4home. Pyšní se garancí originality a rozmanitosti produktů do každého interiéru a místnosti v domě, bytu či kanceláři. V širokém sortimentu Vás omezí pouze vaše fantazie. Nabízí možnost kombinací materiálů jako dřevo a kov, dřevo, kov a křišťál nebo lustry z jednoho materiálu. Rozhodovat se můžete mezi širokou škálou barev, tvarů, počtu žárovek či velikostí. Mějte tedy na paměti, že máte téměř snové možnosti, tak si je nenechte ujít.

soubor svítidel

Naleznete zde osvětlení do obývacího pokoje, ložnice či kanceláře. Svítidla bývají z různých materiálů. Každý materiál působí v interiéru jinak. Dřevo dává pocit útulnosti. Kov udává industriální nádech místnosti. Porcelán vykazuje univerzální elegantní vzhled. Na výběr máte i u osvětlení se stínítky či lustry bez stínítka. Mezi tvary naleznete standartní obrazce jako kruh, ale můžete si zvolit extravaganci v podobě čtvercového či trojúhelníkového tvaru.

Hlavní výběr je však jen na Vás. Je pouze vaše volba, jaký materiál a model bude váš vyvolený a dokonale doplní Váš interiér.