První nákup

My ženy máme módu rády. Obnovujeme šatníky každý rok. Protože pěkné kousky se opravdu vždycky hodí a někdy toho oblečení není dost. Ale jsou tu mezi námi ženy, které se například spokojí s málem. Mám jednu kamarádku, která si třeba za celý rok na sebe nic nekoupí, jelikož je spokojená s tím, co má. No, a hlavně její váha je pořád stejná, takže šatník ani obnovovat nemusí. No dobře, ale pak jsem tady třeba já, která obnovuje každý rok. Jelikož stále hubnu a tloustnu, no prostě stále dokola. Když se mi podaří konečně zhubnout tak nemám co na sebe. A tak se rozhodnu, že své staré kousky prodám a vyměním je za ty nové které si koupím teď přímo na mou postavu.

sleva

Ale pak se něco pokazí a já během roku začnu zpátky nabírat své kila zpátky anebo mám období těhotenství jako zrovna teď. Moje oblečení už mi začíná být malé. Břicho roste, kila jdou na horu a džíny které mám ve skříni už nezapnu. To samé s ostatním oblečením, když si obleču tričko tak mi z něho čouhá pupek. Hahaha. No, a to nemluvím o svrchním oblečením. No tak že je čase obnovit šatník o těhotenskou módu, kterou můžu koupit přímo na About you, kde najdu všechno na jednom místě a skvělé je, že zde mají i oblečení pro děti, tak že vezmu dvě mouchy jednou ranou a já takhle můžu koupit všechno na jednom místě, což se mi teď opravdu náramně hodí.

sleva

Tak že pokud jste taky v takové hezké situaci jako já, tak můžete mrknout na e-shop a něco hezkého si pro sebe a svého mrňouska koupit. Taky tu najdete věci i pro svého přítele, aby mu to nebylo náhodou líto. A co je ještě skvělé, tak můžete využít na About you slevu první nákup zeleneslevy.cz což se teď se vám opravdu hodí. Já sem strašně moc ráda že mám takovou možnost nakupování a že nemusím chodit po obchodních centrech a zkoušet si oblečení v kabinkách. Takhle si ho můžu v klidu vyzkoušet doma a popřípadě že mi nebude sedět tak si ho vyměním za větší velikost. Je to opravdu obrovská výhoda.