Lepší domov za skvělou cenu


Vymyslet jak by měl váš nový domov vypadat, není vůbec jednoduché. Spousta lidí tápe v tom co by doma chtěli a navíc potřebují pomocnou ruku při změně dispozice. Právě ta je pro pohodu bydlení nesmírně důležitá. Proto je dobré využít architekta, který má vysokoškolské vzdělání v oboru stavitelství a dokáže zhodnotit stávající stav vašeho obydlí. Na základě stavu domácnosti dokáže navrhnout úpravy tak, aby nedošlo k poškození statiky domu. To je důležité zejména v bytovém domě. Mnozí lidé si upravili byty podle sebe a přetížili tím jednu nosnou část, důsledkem čehož začal celý bytový dům praskat. I proto potřebujete hlavně v případě úprav bytu dohled architekta a statika.

moderní ložnice

I s interiérem vám poradí
Bytový designér v Praze vám zase poradí s tím jak by to u vás doma mohlo vypadat. I designér dokáže proměnit dispozici a navíc vám vykouzlí vizualizaci interiéru, která vás rozhodně zaujme. Spolupráce s designérem má rozhodně svá pozitiva, a mezi ně patří například to, že dokáže vykouzlit interiér, který vám vyrazí dech. Designéři jsou tu od toho aby dokázali vypracovat návrh celé domácnosti a vymyslí jednotlivé části domu či bytu tak, aby měl každý jeho obyvatel svoje soukromí.

To že budete spolupracovat s designérem neznamená, že budete mít celou domácnost podle nejnovějších trendů. Je spousta lidí kteří nemají rádi moderní interiéry, a pokud jste spíše na klasiku, musíte to designérovi říct. Ten dokáže zkombinovat jednotlivé prvky i barvy tak, aby byl výsledek přesně podle vašich představ a požadavků, ať už máte rádi jakýkoliv styl.

obývací pokoj

I neskládat nábytek tak aby měl každý dost místa pro svoje věci, všechno hezky ladilo a celkový design nebyl rozbitý vícero druhy nábytku, není jednoduché. I s tím vám designér pomůže a dokonce vám může návrh zrealizovat do finální podoby za pomoci svého týmu řemeslníků.