Co nesmí chybět na žádné svatbě

Svatba je velký den, který pro oba novomanželé znamená velký milník v jejich životě. Přitom nachystat takovou velkou událost není vůbec nic jednoduchého! My pro vás máme takový rychlý přehled toho, co si před svatbou samotnou prostě musíte zařídit!

První věcí, bez které se neobejde žádná svatba, je fotograf. Však kdo jiný by měl zvěčnit váš výjimečný okamžik? Přitom dobrý umělec nemá problém za vámi dorazit kamkoliv si budete přát. Například fotografka zlín jezdí do vzdálenosti až několik desítek kilometrů. Kromě toho že si vyberete vhodného fotografa, určitě byste si měli i ujasnit styl focení, počet výsledných fotografií a datum dodání. Nicméně všechny tyto základní informace si jistě sdělíte až na osobní schůzce.

fotograf v přírodě

Kromě fotografa, na žádné svatbě nesmí chybět i krásné šaty nevěsty. Přeci jen se v tento den chce cítit každá žena naprosto výjimečně, není se tak čemu divit, že za šaty jsou ženy ochotné utratit i několik desítek tisíc korun. Obdobně je tomu s muži a oblekem – ani na tom se nevyplatí šetřit. Není totiž nic víc sexy, než dobře padnoucí oblek.

Další věcí, kterou musíte mít, je naprosto skvostná výzdoba. Nikdo neříká, že za ni musíte utratit desetitisíce, ale přeci jen vkusné nazdobení svatební tabule, nebo altánu vás nezabije. Nehledě na to, že na internetu jistě naleznete mnoho nevěst, které prodávají již použitou výzdobu. Za pár korun tak doslova můžete koupit výzdobu na každou svatbu – a je úplně jedno do jaké barvy, nebo stylu ji plánujete ladit.

sedící nevěsta

Velice vkusně vypadají především dlouhé světelné řetězy. Ty se začaly používat především v posledních několika letech. Stojí pár korun, nepůsobí kýčovitě. Nehledě na to, že pokud spojíte svatební fotografku a tyto světelné řetězy, mohou vzniknout opravdu nádherné fotografie, na které bude s láskou vzpomínat celý život.